#1 2013-02-09 20:40:52

 myszkagromu

Newbie

7564560
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 30
Punktów :   -2 
WWW

Czarna dziura

Ja bardzo chętnie prezentuje swoją spormedię - Czarna dziura. Zawiera ona przygody o dokładnie takiej nazwie! Nie wiem czy się spodobają, bo tylko jedna ma punkty za przejście powyżej 15. Przygód jest na razie 3, ale staram się ich robić więcej. Trudno wymyślać nowe przygody na zamarzniętej planecie która wymyśliła generator czarnej dziury. Uh... od razu mówię, że pierwsze przygody mają chyba 2 lata, i mogą się ZUPEŁNIE różnić od tych które będą potem. Wyjaśnię wam o co chodzi w fabule 1 przygody - Pokryta lodem i śniegiem planeta, galaktyczny wypierdek, został skolonizowany, i doszło tam do niezwykłego odkrycia - został tam zbudowany pierwszy na świecie generator czarnej dziury. Dwóch śmiałków - Gienek i Zenek (jak Stanley i Clark, tylko że bardziej myszkogromowaci) zostają wysłani w misję - mają przejść przez sztucznie wygenerowaną czarną dziurą, i zbadać miejsce gdzie zostaną przeniesieni. Lecz oni nie wracają... musisz to zbadać! To by było na tyle fabuły. Zostawajcie zawsze tylko na wyspie, chyba że każe polecenie iść gdzie indziej. Czytajcie co mówią postacie, bo później nie będziecie wiedzieli co zrobić, daje ukryte zadania. Miłej gry, pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-02-10 10:10:59

PsikusxD

Newbie

Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 35
Punktów :   -1 

Re: Czarna dziura

myszkagromu napisał:

( ... ) bo tylko jedna ma punkty za przejście powyżej 15. ( ... )

Dla mnie to wogóle nie gra roli . Jak jest dobra, to daje dobrą ocenę i polecam, nagroda nie gra praktycznie u mnie roli ^^.


!!! Nowe Konto w grze !!! Nowe konto : PsikusxD ( Stare konto, z którego już nie korzystam [ewolucja hahaha XD] : krzepon ) ~Psikus

Offline

 

#3 2013-07-10 20:23:02

 bartekk9

Newbie

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Czarna dziura

ok mogę zagrać.


Witajcie Ziemianie! Przybywamy tu, by was zniszczyć!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwoognia.pun.pl www.underground.pun.pl www.rodzinnewille.pun.pl www.goldenretriever.pun.pl www.ba.pun.pl