#1 2014-01-04 02:32:06

 primo3001

Newbie

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 42
Punktów :   

Warsaw Story - nowa przygoda z możliwością prowadzenia samochodu!

Witam.

Chcę zapowiedzieć moją nową przygodę - Warsaw Story (Warszawskie historyjki). Przygoda wykorzysta mój autorski system DACS (Drivable Cars System). DACS to nic innego, jak możliwość kierowania zarówno stworem, jak i pojazdem. Możemy w każdej chwili wsiąść do naszego pojazdu i udać się nim dokąd chcemy. bez Teleportów, czy siedzenia na dachu pojazdu. To Ty kierujesz. Przygoda ukaże się na pewno w języku angielskim, lecz nie wykluczam, ze w przyszłości w polskim.

Co zawiera przygoda?
-Możliwość kierowania pojazdem
-Prawdopodobnie największe miasto z całego SPORE
-System kompresji ATG* dzięki któremu miasto i jego obrzeża mogą być jeszcze bardziej rozległe
-Realistyczny ruch uliczny
-Możliwość wyboru pojazdu, jakim chcemy kierować
-realistycznie odwzorowane budynki z Warszawy, takie jak na przykład Pałac Królewski czy PKiN
-Wiele niespodzianek
-Ciekawe nietuzinkowe misje

Ponadto mam zamiar stworzyć całą serię, która będzie miała miejsce w Warszawie. Pierwszą przygodą z serii będzie prawdopodobnie "Prawo jazdy" lub "Kierowca taksówki"

A oto dwa screeny, które pokazują mały skrawek metropolii:

http://imageshack.us/a/img844/5/owo1.jpg

http://imageshack.us/a/img841/7995/kpmn.jpg

Oczywiście są to screeny z wczesnej wersji, więc prawdopodobnie jeszcze wiele się zmieni.

ATG - System kompresji All-To-Gate - system polegajacy na kamuflowaniu wszystkiego co możliwe w obiekty rozgrywki. Autorem systemu jest Rewonozaur
DACS - Drivable Cars System. Daje on możliwość wyboru i prowadzenia pojazdu.

W GRZE MÓJ NICK TO "Rewonozaur"

Ostatnio edytowany przez primo3001 (2014-01-04 03:09:51)

Offline

 

#2 2015-04-24 16:22:18

chinczyk

Newbie

Zarejestrowany: 2014-12-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Warsaw Story - nowa przygoda z możliwością prowadzenia samochodu!

no i fajnie


Jestem wielce wielkim fanem (fanką) SPORE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-school-life.pun.pl www.gp2010rond.pun.pl www.europeistykalodz.pun.pl www.survivor.pun.pl www.gmb.pun.pl