#1 2013-07-08 18:48:34

Bluearga

Newbie

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 6
Punktów :   

Szczegółowe i Epickie Stwory Blueargi

Witam, jestem tutaj nowa ^^

Na scenie SPORE jestem od przeszło 2008 roku. Posiadam do niego wszystkie dodatki oraz mod Davo Dark Injection, który pozwala mi na kreowanie stworzeń powyżej limitu złożoności. To pozwala tworzyć naprawdę epickie stworzenia!
Wprawdzie zdjęcie limitu działa na wszystkie fabryki, jednakże ja specjalizuje się w Fabryce Stworów, głównie smoki, raptory, wiwerny i inne gady, ale też i ptaki czy ssaki.

Posiadam własny kanał YouTube oraz DeviantART gdzie umieszczam moje dzieła. Niektóre z nich są do pobrania za darmo, inne kosztuje parę groszy dotacji(w punktach dA, a nie w realnej gotówce). Jeśli więc podobają Ci się moje dzieła i chcesz je zabrać do domu to zachęcam do wsparcia mej twórczości

Kanał YT: http://www.youtube.com/user/Bluearga
DeviantART: http://bluearga.deviantart.com/

Prowadzę kilka serii w tematyce SPORe takich jak:
SPORE Monster Hunter Edition - Własne potwory, te same zasady - bohaterowie którzy chcą upolować dużego zwierza i zdobyć jego trofea. Gatunki są szczegółowo opisane na zewnętrznym forum, do którego link znajduje się pod owymi dziełami na deviantART.
Evolution - Seria ukazująca jak moje dzieła ewoluowały na przestrzeni lat. Wszak nie od razu potrafiłam tworzyć je takie wspaniałe, zresztą nie miałam do tego warunków(żadne hacki wtedy nie istniały)
Cool Creatures - Standardowa seria ukazująca przeważnie do 5 stworzeń nie będących smokami i czasem powiązanych ze świętami czy z inną tematyką.
Dragons Part - To samo co wyżej ale tylko dla dzieł smoków i im pochodnych.
Speed Creation - Seria tylko na YT, ukazuje w trzykrotnie przyśpieszonym tempie jak od podstaw tworzę poszczególne stworzenia.
Dragon's Rage Comics - Seria tylko na dA, komiksy z bohaterami stworzonymi w SPORE o autorskim uniwersum.

FAQ znajduje się na dA. Zachęcam do subskrypcji i komentowania
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-07-09 00:37:25

codename42

Moderator

Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 18
Punktów :   

Re: Szczegółowe i Epickie Stwory Blueargi

Epickie to chyba drobna przesada. Określił bym góra jako wybitne. Usunięcie limitu złożoności czyni tworzenie z dwadzieścia razy łatwiejszym, a widziałem równie szczegółowe stwory zrobione tylko z wykorzystaniem addDNA...
Ale się nie wypowiadam.
*nie wypowiada się*

Offline

 

#3 2013-08-05 19:24:15

Zeron Infinity

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-21
Posty: 48
Punktów :   

Re: Szczegółowe i Epickie Stwory Blueargi

Witamy weterankę! Sądzę, że Twoje kreacje urozmaiciłyby niejedno opowiadanie. Pogratulować. : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinnewille.pun.pl www.bractwoognia.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl www.ba.pun.pl www.goldenretriever.pun.pl